• повик за поддршка 0596-6633855

Хром оксид зелена Cr2O3

Краток опис:

Апликација: Главно се користи во четири поле: металургија, огноотпорни материја; пигмент (керамика, боја и сл.); Мелење материјали.


детали за производот

Тагови производ

примена:

Главно се користи во четири поле: металургија, огноотпорни материја; пигмент (керамика, боја и сл.); Мелење материјали.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи

    
    WhatsApp Онлајн Chat!